Web Page Maker is an easy to use utility that allows you to create your site without knowing HTML. You can create your site using the templates or start from scratch by dragging and dropping objects into a layout.

During the edit process, you can easily move the elements with your mouse to anywhere on the page. The program also includes built-in FTP publisher to allow you upload your site to the Internet by pressing a publish button.
 
Sn. Ziyaretçimiz;

  Zeytinyağının saklanması hususu, yağınızın damak tadınıza gerektiği gibi hitap edebilmesi ve sağlığınız açısından çeşitli olumsuzluklar teşkil etmemesi için önemlidir. Lütfen zeytinyağınızın ilk günkü tazeliğini ve doğallığını koruması için saklama koşulları bölümündeki önerilerimizi dikkate alınız!

Copyright © 2007 designed by Kemal İNCE
  • Yeni doğmuş bebeklerde beyin gelişimi için 6/1 oranında gerekli olan linoleik-linolenik asit oranı, zeytinyağında optimum seviyede olduğundan, bebek bekleyen ve emzikli annelerin beslenmesine en uygun yağın zeytinyağı olduğunu biliyor muydunuz ?
  • Zeytinyağı bugün bilimsel yollarla saptanmış olan tüm bu yararlarının bilinmediği zamanlarda bundan binlerce yıl öncesinde bile sağlık için kullanılırdı. İki bin beş yüz yıl önce yaşamış olan Anadolulu hekimler Hipokrat ve Galiniz, hastalarına "...günde üç kez, yemeklerden önce..." zeytinyağı öneriyorlardı. Asırlar önce zeytin yaprağından yapılan çay ateş düşürücü olarak kullanılırdı. Bugün İstanbul Sadberk Hanım Müzesi'nde bulunan16/17. yüzyıllara ait el yazması bir dergide verilen mucizevi yara iyileştiren merhem tarifinin de ana maddesi zeytinyağıdır.
İSTEK, ÖNERİ  ve SİPARİŞLERİNİZ İÇİN: 

Bendeler Koll.Şti.

Eski İzmir Yolu Üzeri 1.Km.  Turgutlu / MANİSA
Tel: (236) 3134959 - 3131638    Faks: (236) 313 11 99


Ana sayfa    

Firmamız hakkında    

Zeytinyağının faydaları    

Mucizevi besin kaynağı    

Saklama koşulları    

Tarihte zeytin ağacı    

________________________________________