Web Page Maker is an easy to use utility that allows you to create your site without knowing HTML. You can create your site using the templates or start from scratch by dragging and dropping objects into a layout.

During the edit process, you can easily move the elements with your mouse to anywhere on the page. The program also includes built-in FTP publisher to allow you upload your site to the Internet by pressing a publish button.
 
Sn. Ziyaretçimiz;

       Zeytinyağının saklanması hususu, yağınızın damak tadınıza gerektiği gibi hitap edebilmesi ve sağlığınız açısından çeşitli olumsuzluklar teşkil etmemesi için önemlidir. Lütfen zeytinyağınızın ilk günkü tazeliğini ve doğallığını koruması için aşağıdaki önerilerimizi dikkate alınız!

Zeytinyağının saklanması:

       Zeytinyağı genel olarak 15-18 C'de doğrudan güneş ışığı almayan, hava ile temas etmeyecek kaplarda veya şişelerde muhafaza edilmelidir.Zeytinyağı; koku verici maddeleri, uçucu bileşikleri veya yağda çözülen maddeleri kolayca emme yeteneğine sahip olduğu için, her türlü kokudan arındırılmış olarak muhafaza edilmelidir.
       Natürel zeytinyağı depolandığı zaman kabın dibinde bir tortu meydana gelir. Açık ortam şartları ve yağın sulu tabaka ile uzun süre temas etmesi, yağda asit yükselmesi ve oksidasyona yol açar. Bu yüzden bu tortunun aktarma yoluyla alınması ve süzme işleminin yapılması gerekir.

       Zeytinyağının, doğal olarak içerdiği yağ asitlerinin çözücü niteliklerinden dolayı PET ve PVC ambalajlarda saklanması sağlıklı değildir. Bendeler Zeytinyağı Fabrikasının tavsiyesi Natürel sızma zeytinyağının sadece teneke ve cam ambalajlarda muhafaza edilmesidir.

Copyright © 2007 designed by Kemal İNCE
İSTEK, ÖNERİ  ve SİPARİŞLERİNİZ İÇİN: 

Bendeler Koll.Şti.

Eski İzmir Yolu Üzeri 1.Km.  Turgutlu / MANİSA
Tel: (236) 3134959 - 3131638    Faks: (236) 313 11 99


Ana sayfa    

Firmamız hakkında    

Zeytinyağının faydaları    

Mucizevi besin kaynağı    

Saklama koşulları    

Tarihte zeytin ağacı    

________________________________________